Strava API (8.x-1.0-alpha7) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Firstname
se: Ovdanamma

en: Lastname
se: Goargu
