Streaming (1.1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Playlist
be: Плэйліст

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Media
be: Мультымедыя
