Streaming (1.1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Media
gl: Medios

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo
