Streaming (1.1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Local
pl: Lokalnie

en: Video file
pl: Plik Video

en: Delete media
pl: Usuń media
