Streaming (1.1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Playlist
uk: Список відтворення

en: Refresh
uk: Оновити

en: Media
uk: Медіа

en: Local
uk: Локаль

en: Transcode
uk: Перекодування

en: Video file
uk: Відеофайл

en: Poster
uk: Плакат

en: Streaming
uk: Мовлення

en: Delete media
uk: Видалити медіа
