Streaming (1.1.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Playlist
nl: Afspeellijst

en: Refresh
nl: Verversen

en: Local
nl: Lokaal

en: Video file
nl: Filmbestand

en: Delete media
nl: Media verwijderen
