Streaming (1.1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Save
pt: Salvar

en: Playlist
pt: Lista de reprodução

en: Refresh
pt: Atualizar

en: Media
pt: Mídia

en: Video file
pt: Arquivo de vídeo

en: Delete media
pt: Apagar mídia
