Streaming (1.1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Media
sk: Médiá

en: Local
sk: Lokálny
