Streaming (1.1.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Refresh
ca: Refresca

en: Media
ca: Multimèdia

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Delete media
ca: Suprimeix mèdia
