Streaming (1.1.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Media
cs: Média

en: Local
cs: Místní

en: Video file
cs: Video soubor

en: Delete media
cs: Smazat média
