Streaming (1.1.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Refresh
he: ריענון

en: Media
he: מדיה

en: Local
he: מקומי

en: Video file
he: קובץ וידאו
