Streaming (1.1.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: Media
hi: मीडिया

en: Delete media
hi: मीडिया को हटा दें
