Streaming (1.1.3) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Playlist
hu: Lejátszási lista

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Media
hu: Média

en: Local
hu: Helyi

en: Video file
hu: Videófájl

en: Delete media
hu: Média törlése

en: Enable/Disable 144p size
hu: 144p méret engedélyezése/letiltása

en: Enable/Disable 240p size
hu: 240p méret engedélyezése/letiltása

en: Enable/Disable 360p size
hu: 360p méret engedélyezése/letiltása

en: Enable/Disable 480p size
hu: 480p méret engedélyezése/letiltása

en: Enable/Disable 720p size
hu: 720p méret engedélyezése/letiltása

en: Enable/Disable 1080p size
hu: 1080p méret engedélyezése/letiltása

en: Enable/Disable 2k size
hu: 2k méret engedélyezése/letiltása

en: Enable/Disable 4k size
hu: 4K méret engedélyezése/letiltása

en: Enable/Disable thumbnail
hu: Bélyegkép engedélyezése/letiltása

en: Enable/Disable gif thumbnail
hu: GIF bélyegkép engedélyezése/letiltása

en: Enable/disable video resolutions.
hu: Videófelbontások engedélyezése/letiltása
