Streaming (1.1.3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Preview
it: Anteprima

en: Save
it: Salva

en: Refresh
it: Aggiorna

en: Video file
it: File video

en: Poster
it: Autore

en: Delete media
it: Elimina media
