Streaming (1.1.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Playlist
kn: ಚಲಾವಣಾ ಪಟ್ಟಿ

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ
