Streaming (1.1.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Media
lv: Multivide

en: Video file
lv: Video fails
