Streaming (1.1.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Refresh
oc: Refresca

en: Media
oc: Mèdia

en: Local
oc: Locale
