Streaming (1.1.4) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Preview
de: Vorschau

en: Save
de: Speichern

en: Playlist
de: Wiedergabeliste

en: Refresh
de: Aktualisieren

en: Media
de: Medien

en: Local
de: Lokal

en: Transcode
de: Transkodieren

en: Video file
de: Video-Datei

en: Delete media
de: Medium löschen
