Streaming (1.1.4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: Playlist
ru: Плейлист

en: Refresh
ru: Обновить

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Local
ru: Локально

en: Video file
ru: Видео файл

en: Delete media
ru: Удалить медиа
