Streaming (1.1.4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Refresh
tr: Yenile

en: Media
tr: Medya

en: Local
tr: Yerel

en: Video file
tr: Video dosyası

en: Poster
tr: Gönderen

en: Delete media
tr: Ortamı sil
