Streaming (1.2.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Preview
ja: プレビュー

en: Save
ja: 保存

en: Playlist
ja: プレイリスト

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Media
ja: メディア

en: Video file
ja: 動画ファイル

en: Delete media
ja: メディアを削除
