Streaming (1.2.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Preview
vi: Xem trước

en: Save
vi: Lưu

en: Playlist
vi: Danh sách phát

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Media
vi: Phương tiện

en: Local
vi: Cục bộ
