Streaming (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Local
bo: རང་ཁུལ
