Streaming (2.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Refresh
et: Värskenda

en: Media
et: Meedia

en: Local
et: Kohalik

en: Delete media
et: Kustuta meedia
