Streaming (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Refresh
is: Endurnýja

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Delete media
is: Eyða margmiðlunarefni
