Streaming (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Local
sv: Lokal

en: Delete media
sv: Radera media
