Streaming (2.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Media
hy: Մեդիա

en: Delete media
hy: Ջնջել մեդիա
