Streaming (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: Refresh
da: Opdatér

en: Local
da: Lokal

en: Delete media
da: Slet medie
