Streaming (2.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Save
pt: Guardar

en: Playlist
pt: Lista de reprodução

en: Refresh
pt: Atualizar

en: Delete media
pt: Apagar media

en: Please transcode video first
pt: Por favor transcodifique o vídeo primeiro

en: Local repository
pt: Repositório local

en: Select local repository. You can also choose not to save locally, make sure you configure the connection with the cloud correctly.
pt: Selecione o repositório local. Você também pode optar por não salvar localmente, certifique-se de configurar a conexão com a cloud corretamente.
