Streamlike Media (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Value
he: ערך

en: None
he: ללא

en: Open in new window
he: פתח בחלון חדש

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Prefix text
he: טקסט קידומת

en: Suffix text
he: טקסט סיומת
