Streamlike Media (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: None
az: Yoxdur

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Prefix text
az: Prefiks mətni

en: Suffix text
az: Suffiks mətni
