Streamlike Media (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: Open in new window
bo: སྒེའུ་ཁུང་གསར་བའི་ནང་དུ་ཁ་ཕྱེ་བ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Prefix text
bo: སྔོན་དུ་སྦྱོར་བའི་ཡི་གེ

en: Suffix text
bo: རྗེས་བཏགས་ཀྱི་ཡི་གེ
