Streamlike Media (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Value
el: Αξία

en: None
el: Κανένα

en: Open in new window
el: Άνοιγμα σε νέο παράθυρο

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Prefix text
el: Κείμενο προθέματος

en: Suffix text
el: Κείμενο επιθέματος
