Streamlike Media (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: None
et: Puudub

en: Open in new window
et: Ava uues aknas

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Prefix text
et: Eelliite tekst

en: Suffix text
et: Järelliite tekst
