Streamlike Media (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: None
fa: هیچ

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Prefix text
fa: متن پیشوند

en: Suffix text
fa: متن پسوند
