Streamlike Media (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: None
fi: Ei mitään

en: Player
fi: Esitysmuoto

en: Open in new window
fi: Avaa uudessa ikkunassa

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Prefix text
fi: Aloitusteksti

en: Suffix text
fi: Pääteteksti
