Streamlike Media (1.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Value
gl: Valor

en: None
gl: Ningún

en: Player
gl: Reproductor

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Prefix text
gl: Texto do prefixo

en: Suffix text
gl: Texto do sufixo
