Streamlike Media (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Value
hu: Érték

en: None
hu: Nincs

en: Player
hu: Lejátszó

en: Open in new window
hu: Megnyitás új ablakban

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Prefix text
hu: Előtag

en: Suffix text
hu: Utótag
