Streamlike Media (1.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Value
id: Nilai

en: None
id: Tiada

en: Open in new window
id: Buka di jendela baru

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Prefix text
id: Teks prefiks

en: Suffix text
id: Teks sufiks
