Streamlike Media (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Value
it: Valore

en: None
it: Nessuno

en: Open in new window
it: Apri in una nuova finestra

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Prefix text
it: Testo prefisso

en: Suffix text
it: Testo suffisso
