Streamlike Media (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: None
lv: Nav

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Suffix text
lv: Sufikss
