Streamlike Media (1.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: None
nl: Geen

en: Player
nl: Speler

en: Open in new window
nl: Open in nieuw venster

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Prefix text
nl: Voorvoegsel

en: Suffix text
nl: Achtervoegsel
