Streamlike Media (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Value
oc: Valor

en: None
oc: Pas cap

en: Player
oc: Jogaire

en: Open in new window
oc: Dobrir dins una novèla fenèstra

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Prefix text
oc: Tèxte de prefix

en: Suffix text
oc: Tèxte de suffixe
