Streamlike Media (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: None
pl: Brak

en: Open in new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Prefix text
pl: Prefiks

en: Suffix text
pl: Sufiks
