Streamlike Media (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Value
pt: Valor

en: None
pt: Nenhum

en: Open in new window
pt: Abrir em uma nova janela

en: Default value
pt: Valor padrão

en: Prefix text
pt: Prefixo

en: Suffix text
pt: Sufixo
