Streamlike Media (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: None
ro: Nimic

en: Open in new window
ro: Deschide în fereastră nouă

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Prefix text
ro: Text prefix

en: Suffix text
ro: Text sufix
