Streamlike Media (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Value
ru: Значение

en: None
ru: Нет

en: Player
ru: Плеер

en: Open in new window
ru: Открыть в новом окне

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Prefix text
ru: Текст префикса

en: Suffix text
ru: Текст суффикса

en: Media ID
ru: ID медиа
