Streamlike Media (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Value
sv: Värde

en: None
sv: Ingen

en: Open in new window
sv: Öppna i ett nytt fönster

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Prefix text
sv: Text för prefix

en: Suffix text
sv: Text för suffix
