Streamlike Media (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Value
tr: Değer

en: None
tr: Hiçbiri

en: Open in new window
tr: Yeni pencerede aç

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Prefix text
tr: Önek metni

en: Suffix text
tr: Sonek metni
