Streamlike Media (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Value
uk: Значення

en: None
uk: Немає

en: Player
uk: Програвач

en: Open in new window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Default value
uk: Базове значення

en: Prefix text
uk: Текст-префікс

en: Suffix text
uk: Текст-суфікс
